/llms.txt (1.0.5) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Content
lv: Saturs

en: Weight
lv: Svars

en: View
lv: Skatīt

en: Configure
lv: Konfigurēt
