/llms.txt (1.0.5) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Content
ms: Kandungan

en: Weight
ms: Pemberat

en: View
ms: Pandangan

en: Configure
ms: Konfigurasikan
