/llms.txt (1.0.5) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Weight
ne: वजन

en: View
ne: दृश्य

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्
