/llms.txt (1.0.5) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Content
ru: Содержимое

en: Weight
ru: Вес

en: View
ru: Просмотр

en: Configure
ru: Настроить

en: The weight of this term in relation to other terms.
ru: Вес данного термина по отношению к другим терминам.
