/llms.txt (1.0.5) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Weight
sq: Pesha

en: View
sq: Shfaq

en: Configure
sq: Konfigurimi
