/llms.txt (1.0.5) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Weight
ta: எடை

en: View
ta: பார்

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து
