/llms.txt (1.0.5) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: View
th: ดู

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: The weight of this term in relation to other terms.
th: ลำดับในการแสดงผลของคำนี้ที่เกี่ยวข้องกับคำอื่น ๆ
