/llms.txt (1.0.5) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Content
ur: متن

en: Weight
ur: وزن

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Configure
ur: ترتیب
