/llms.txt (1.0.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Content
eo: Enhavo

en: Weight
eo: Pezo

en: View
eo: Vidu

en: Configure
eo: Agordu

en: The weight of this term in relation to other terms.
eo: La pezo de ĉi tiu termino rilate al aliaj terminoj.
