/llms.txt (1.0.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: Content
id: Konten

en: Weight
id: Bobot

en: View
id: Lihat

en: Configure
id: Konfigurasi

en: The weight of this term in relation to other terms.
id: Urutan istilah ini dalam hubungannya dengan istilah lain.
