/llms.txt (1.0.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: Weight
jv: Urutan

en: View
jv: Tampilan

en: Configure
jv: Konfigurasi
