/llms.txt (1.0.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Content
km: មាតិកា

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: View
km: មើល

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: The weight of this term in relation to other terms.
km: ភាពសំខាន់​នៃ​ពាក្យ​ក្នុង​ទំនាក់ទំនង​ទៅ​ពាក្យ​ដទៃ​ទៀត ។
