/llms.txt (1.0.0) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Content
no: Innhold

en: Weight
no: Vekt

en: View
no: Vis

en: Configure
no: Konfigurer

en: The weight of this term in relation to other terms.
no: Vekten av dette begrepet i forhold til andre termer.
