/llms.txt (1.0.4) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: Weight
nn: Vekt

en: View
nn: Sjå på

en: Configure
nn: Konfigurer
