/llms.txt (1.0.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Weight
ps: وزن

en: View
ps: ليد

en: Configure
ps: سازول
