/llms.txt (1.0.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Content
sk: Obsah

en: Weight
sk: Váha

en: View
sk: Zobraziť

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: The weight of this term in relation to other terms.
sk: Váha termínu v pomere k iným termínom.
