LLMs.txt AI Generator (0.0.1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Homepage
ar: الصفحة الأولى

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: Depth
ar: العمق

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Summary
ar: الملخص

en: URL
ar: العنوان URL

en: Menu
ar: القائمة

en: Status:
ar: الحالة:

en: Page
ar: الصفحة

en: Never
ar: أبدا

en: Structure
ar: البنية

en: Content authoring
ar: تأليف المحتوى

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
