LLMs.txt AI Generator (0.0.1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Homepage
az: Əsas səhifə

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Depth
az: Dərinlik

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Summary
az: Xülasə

en: Menu
az: Menyu

en: Page
az: Səhifə

en: Never
az: Heç vaxt

en: Structure
az: Struktur

en: Content authoring
az: Məzmun müəllifliyi

en: Weight for @title
az: @title üçün çəki
