LLMs.txt AI Generator (0.0.1) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Status
be: Статус

en: Homepage
be: Хатняя старонка

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: Depth
be: Глыбіня

en: Settings
be: Налады

en: Summary
be: Падсумаванне

en: URL
be: Спасылка

en: Menu
be: Меню

en: Status:
be: Статус:

en: Page
be: Старонка

en: Never
be: Ніколі

en: Structure
be: Структура

en: Content authoring
be: Стварэнне зместу

en: Weight for @title
be: Вага для @title
