LLMs.txt AI Generator (0.0.1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Status
br: Statud

en: Homepage
br: Pajenn degemer

en: Settings
br: Arventennoù

en: Menu
br: Lañser

en: Page
br: Pajenn

en: Introduction
br: Digoradur
