LLMs.txt AI Generator (0.0.1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Status
cs: Stav

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: Depth
cs: Hloubka

en: Settings
cs: Nastavení

en: Summary
cs: Souhrn

en: Status:
cs: Stav:

en: Page
cs: Stránka

en: Never
cs: Nikdy

en: Introduction
cs: Úvod

en: seconds
cs: sekund

en: Generate
cs: Generovat

en: Structure
cs: Struktura

en: Content authoring
cs: Vytváření obsahu

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
