LLMs.txt AI Generator (0.0.1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Homepage
dz: ཁྱིམ་ཤོག་ལེབ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།
