LLMs.txt AI Generator (0.0.1) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Status
es: Estado

en: Homepage
es: Página principal

en: None
es: Ninguno

en: Weight
es: Peso

en: Depth
es: Profundidad

en: Settings
es: Configuración

en: Summary
es: Resumen

en: Menu
es: Menú

en: Status:
es: Estado:

en: Page
es: Página

en: Never
es: Nunca

en: Introduction
es: Introducción

en: seconds
es: segundos

en: Generate
es: Crear

en: Warning:
es: Advertencia:

en: Structure
es: Estructura

en: Content authoring
es: Autoría del contenido

en: Weight for @title
es: Peso para @title
