LLMs.txt AI Generator (0.0.1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Homepage
eu: Azaleko orria

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Summary
eu: Laburpena

en: Menu
eu: Menua

en: Page
eu: Orria

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Structure
eu: Egitura

en: Content authoring
eu: Edukiaren egilea
