LLMs.txt AI Generator (0.0.1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Homepage
fi: Kotisivu

en: None
fi: Ei mitään

en: Weight
fi: Paino

en: Depth
fi: Syvyys

en: Settings
fi: Asetukset

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Menu
fi: Valikko

en: Status:
fi: Tila:

en: Page
fi: Sivu

en: Never
fi: Ei koskaan

en: seconds
fi: sekuntia

en: Manual
fi: Manuaalinen

en: Generate
fi: Luo

en: Structure
fi: Rakenne

en: Content authoring
fi: Sisällön luonti

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
