LLMs.txt AI Generator (0.0.1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Depth
gu: ઊંડાઈ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Never
gu: કદી નહી
