LLMs.txt AI Generator (0.0.1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Homepage
hy: Գլխավոր էջ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Depth
hy: Խորություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Page
hy: Էջ

en: Never
hy: Երբեք

en: Structure
hy: Կառուցվածք

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
