LLMs.txt AI Generator (0.0.1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Homepage
id: Laman beranda

en: None
id: Tiada

en: Weight
id: Bobot

en: Depth
id: Kedalaman

en: Settings
id: Pengaturan

en: Summary
id: Ringkasan

en: Page
id: Halaman

en: Never
id: Tidak pernah

en: Introduction
id: Pengenalan

en: Manual
id: Petunjuk

en: Structure
id: Struktur

en: Content authoring
id: Penulisan konten

en: Weight for @title
id: Bobot @title
