LLMs.txt AI Generator (0.0.1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Homepage
ka: მთავარი გვერდი

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Menu
ka: მენიუ

en: Page
ka: გვერდი

en: Never
ka: არასდროს

en: Structure
ka: სტრუქტურა
