LLMs.txt AI Generator (0.0.1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Homepage
kk: Жоба парағы

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Menu
kk: Мәзір

en: Page
kk: Бет

en: Never
kk: Ешқашан
