LLMs.txt AI Generator (0.0.1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Homepage
kn: ನೆಲೆಯ ಪುಟ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Status:
kn: ಪರಿಸ್ಥಿತಿ:

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Introduction
kn: ಪರಿಚಯ

en: seconds
kn: ಸೆಕಂಡುಗಳಿಗೆ ವಿಭಜಿಸು
