LLMs.txt AI Generator (0.0.1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Homepage
lv: Mājaslapa

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Depth
lv: Dziļums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Page
lv: Lapa

en: Never
lv: Nekad

en: Manual
lv: Manuāli

en: Structure
lv: Uzbūve

en: Content authoring
lv: Satura pārvaldīšana

en: Weight for @title
lv: Svars @title
