LLMs.txt AI Generator (0.0.1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Homepage
oc: Pagina d'acuèlh

en: None
oc: Pas cap

en: Weight
oc: Pes

en: Depth
oc: Prigondor

en: Settings
oc: Paramètres

en: Summary
oc: Resumit

en: Menu
oc: Menú

en: Status:
oc: Estatut :

en: Page
oc: Pagina

en: Never
oc: Pas jamai

en: seconds
oc: segondas

en: Generate
oc: Generar

en: Structure
oc: Estructura

en: Content authoring
oc: Redaccion de contengut

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
