LLMs.txt AI Generator (0.0.1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Status
os: Статус

en: Homepage
os: Хæдзарон фарс

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Summary
os: Иумиагæй
