LLMs.txt AI Generator (0.0.1) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Homepage
pl: Strona domowa

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: Depth
pl: Głębokość

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Page
pl: Strona

en: Never
pl: Nigdy

en: Introduction
pl: Wprowadzenie

en: seconds
pl: sekundy

en: Manual
pl: Ręczne

en: Generate
pl: Generuj

en: Structure
pl: Struktura

en: Content authoring
pl: Tworzenie zawartości

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title
