LLMs.txt AI Generator (0.0.1) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Homepage
te: ముంగిలి పేజీ

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Weight
te: భారం

en: Depth
te: లోతు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Summary
te: సారాశం

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Menu
te: మెనూ

en: Page
te: పేజీ

en: Introduction
te: పరిచయం

en: Structure
te: నిర్మాణం
