LLMs.txt AI Generator (0.0.1) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Homepage
vi: Trang chủ

en: None
vi: Không có

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Depth
vi: Độ sâu

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: Status:
vi: Trạng thái:

en: Page
vi: Trang

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Introduction
vi: Giới thiệu

en: seconds
vi: giây

en: Manual
vi: Thủ công

en: Structure
vi: Cấu trúc

en: Content authoring
vi: Biên soạn nội dung

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
