LLMs.txt AI Generator (0.0.2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Language
af: Taal

en: Homepage
af: Tuisblad

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Page
af: Bladsy

en: Never
af: Nooit

en: Manual
af: Handleiding

en: Structure
af: Struktuur
