LLMs.txt AI Generator (0.0.2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Page
am: ገጽ
