LLMs.txt AI Generator (0.0.2) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Language
bg: Език

en: Homepage
bg: Начална страница

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Summary
bg: Обзор

en: Menu
bg: Меню

en: Page
bg: Страница

en: Never
bg: Никога

en: Structure
bg: Структура

en: Content authoring
bg: Редакция съдържанието

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
