LLMs.txt AI Generator (0.0.2) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Language
fa: زبان

en: Homepage
fa: صفحه خانگی

en: None
fa: هیچ

en: Weight
fa: وزن

en: Depth
fa: عمق

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Summary
fa: خلاصه

en: URL
fa: نشانی

en: Menu
fa: منو

en: Status:
fa: وضعیت:

en: Page
fa: صفحه

en: Never
fa: هیچوقت

en: Introduction
fa: معرفی

en: Manual
fa: دستی

en: Structure
fa: ساختار

en: Content authoring
fa: ایجاد محتوا

en: Weight for @title
fa: وزن @title
