LLMs.txt AI Generator (0.0.2) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Status
fr: État

en: Language
fr: Langue

en: Homepage
fr: Page d'accueil

en: None
fr: Aucun(e)

en: Weight
fr: Poids

en: Depth
fr: Profondeur

en: Settings
fr: Paramètres

en: Summary
fr: Résumé

en: Status:
fr: Statut :

en: Never
fr: Jamais

en: seconds
fr: secondes

en: Manual
fr: Manuel

en: Generate
fr: Générer

en: Warning:
fr: Avertissement :

en: Content authoring
fr: Rédaction de contenu

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title
