LLMs.txt AI Generator (0.0.2) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Language
gl: Idioma

en: Homepage
gl: Páxina de inicio

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Depth
gl: Profundidade

en: Settings
gl: Axustes

en: Summary
gl: Resumo

en: Menu
gl: Menú

en: Status:
gl: Estado:

en: Page
gl: Páxina

en: Never
gl: Nunca

en: Introduction
gl: Introdución

en: seconds
gl: segundos

en: Generate
gl: Xerar

en: Structure
gl: Estrutura

en: Content authoring
gl: Autoría do contido

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
