LLMs.txt AI Generator (0.0.2) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: Homepage
hr: Naslovnica

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Depth
hr: Dubina

en: Settings
hr: Postavke

en: Summary
hr: Sažetak

en: Menu
hr: Izbornik

en: Page
hr: Stranica

en: Never
hr: Nikada

en: Structure
hr: Struktura

en: Content authoring
hr: Upravljanje sadržajem

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
