LLMs.txt AI Generator (0.0.2) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Language
hu: Nyelv

en: Homepage
hu: Címlap

en: None
hu: Nincs

en: Weight
hu: Súly

en: Depth
hu: Mélység

en: Settings
hu: Beállítások

en: Summary
hu: Összegzés

en: URL
hu: Webcím

en: Menu
hu: Menü

en: Status:
hu: Állapot:

en: Page
hu: Oldal

en: Never
hu: Soha

en: Introduction
hu: Bevezetés

en: seconds
hu: másodperc

en: Manual
hu: Kézi

en: Generate
hu: Létrehozás

en: Structure
hu: Felépítés

en: Content authoring
hu: Tartalom készítése

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Introduction Text
hu: Bemutatkozó szöveg
