LLMs.txt AI Generator (0.0.2) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Language
km: ភាសា

en: Homepage
km: គេហ​ទំព័រ

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Never
km: កុំ

en: Structure
km: រចនា​សម្ព័ន្ធ

en: Content authoring
km: ការ​បង្កើត​មាតិកា

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
