LLMs.txt AI Generator (0.0.2) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Language
lt: Kalba

en: Homepage
lt: Svetainė

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Depth
lt: Gylis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Summary
lt: Įžanga

en: Menu
lt: Meniu

en: Status:
lt: Būsena:

en: Page
lt: Puslapis

en: Never
lt: Niekada

en: Introduction
lt: Įžanga

en: Structure
lt: Struktūra

en: Content authoring
lt: Turinio kūrimas

en: Weight for @title
lt: @title svoris
