LLMs.txt AI Generator (0.0.2) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Homepage
my: မူလစာမျက်နှာ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Menu
my: မီနူး

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Structure
my: တည်ဆောက်မှု

en: Content authoring
my: အကြောင်းအရာများ ရေးသားခြင်း
