LLMs.txt AI Generator (0.0.2) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Homepage
nl: Homepagina

en: None
nl: Geen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Depth
nl: Diepte

en: Settings
nl: Instellingen

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Page
nl: Pagina

en: Never
nl: Nooit

en: Introduction
nl: Inleiding

en: seconds
nl: seconden

en: Manual
nl: Handmatig

en: Generate
nl: Genereer

en: Warning:
nl: Waarschuwing:

en: Structure
nl: Structuur

en: Content authoring
nl: Inhoud samenstellen

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Introduction Text
nl: Introductietekst
