LLMs.txt AI Generator (0.0.2) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Language
nn: Språk

en: Homepage
nn: Heimeside

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Summary
nn: Samandrag

en: Page
nn: Nettside

en: Never
nn: Aldri

en: seconds
nn: sekundar

en: Structure
nn: Struktur
